Jouw persoonlijke adviseur in Hypotheken, Verzekeringen en Pensioenen.

 

Particulier én Zakelijk.

8,5

Klantwaardering:

S&C Insights app

Nieuw! S&C Insights
Topadvies in je broekzak!

Voordelen:


Altijd en overal inzage in je polissen
Snel en eenvoudig mutaties doorgeven
Direct een schade melden 
Direct contact met je eigen adviseur
Alarmnummers overzichtelijk beschikbaar

App2_logovierkant-2.png

Wij helpen je graag:

Persoonlijk

We voelen ons persoonlijk betrokken bij jou, je gezin en / of je bedrijf. Je eigen adviseur staat altijd voor je klaar.

24/7 support

Op vakantie of een bedrijfsongeval in het weekend? Geen probleem, wij zijn altijd bereikbaar.

Inzicht in... Vooruitkijken!

Wij denken proactief met je mee. Bekijken je situatie en geven advies op maat. Zo zorgen wij ervoor dat je toekomst goed geregeld is. 

Ons team: 

Jeroen van Laar

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-10949262

0115-563072

jeroen@saman-compiet.nl

Tom Compiet

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-55320987

0115-563072

tom@saman-compiet.nl

Komt hier jouw foto te staan?

 

Vacature

Adviseur Buitendienst 

verzekeringen

Cindy Allonsius

Hypotheekadviseur

0115-563072

cindy@saman-compiet.nl

Jeanine Wieland

Commerciële binnendienst 

 

0115-563072

jeanine@saman-compiet.nl

Anja van Campenhout

Binnendienst polisbeheer,acceptatie en schade

0115-563072

anja@saman-compiet.nl

Evie Scheele

Telefoniste

Receptioniste

0115-563072

evie@saman-compiet.nl

Miranda de Feijter

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

miranda@saman-compiet.nl

Femke Moelker

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

femke@saman-compiet.nl

Danielle de Koeijer

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

danielle@saman-compiet.nl

Ilse Ferket

Administratief ondersteuner, Telefoniste

0115-563072

Team
 

Onze diensten voor particulieren

  • Verzekeringen

    Heb jij je risico’s goed afgedekt? 

    We bieden je inzicht in jouw risico's en oplossingen.

  • Hypotheken

    Jouw droomhuis, die grote verbouwing of de realisatie van energiebesparende voorzieningen? Wij helpen je met de financiering.

  • Pensioenen

    Hoe zit het eigenlijk met je oude dag? Wanneer kan je met pensioen en wat is dan je inkomen? 

    Wij helpen je met een zorgeloze oude dag!

Onze diensten voor bedrijven

  • Verzekeringen

    Heb jij je zakelijke risico’s goed afgedekt? 

    We bieden je inzicht in jouw zakelijke risico's en denken mee in oplossingen.

  • Risicomanagement

    Hoe zorg je dat de continuïteit binnen je bedrijf geborgd is? Heb jij alle risico’s binnen je bedrijf inzichtelijk en weloverwogen afgedekt?

  • Second opinion

    Zit je goed of kan het beter? Een second opinion geeft je een objectieve en frisse kijk op bijvoorbeeld polissen en voorwaarden.

 

Contact

We zien je graag bij ons op kantoor: 

Nassaustraat 63

4571 BK Axel

 

0115 56 30 72

info@saman-compiet.nl 

 

Op afspraak:
Beatrixstraat 2

4587BK Kloosterzande

App2_logovierkant-2.png
  • LinkedIn
  • Facebook

Ingeschreven bij:

AFM register(Autoriteiten Financiële Markten) nummer: 12042776

SEH: binnen Saman & Compiet Financiële Diensten zijn er Erkend Hypotheekadviseurs aanwezig.

 

KiFiD nummer: 300.015860

KVK nr. 61021474

Privacy & Cookies