Jouw persoonlijke adviseur in Hypotheken, Verzekeringen en Pensioenen.

 

Particulier én Zakelijk.

8,5

Klantwaardering:

S&C Insights app

Nieuw! S&C Insights
Topadvies in je broekzak!

Voordelen:


Altijd en overal inzage in je polissen
Snel en eenvoudig mutaties doorgeven
Direct een schade melden 
Direct contact met je eigen adviseur
Alarmnummers overzichtelijk beschikbaar

App2_logovierkant-2.png

Wij helpen je graag:

Persoonlijk

icon persoonlijk.png

We voelen ons persoonlijk betrokken bij jou, je gezin en / of je bedrijf. Je eigen adviseur staat altijd voor je klaar.

24/7 support

Op vakantie of een bedrijfsongeval in het weekend? Geen probleem, wij zijn altijd bereikbaar.

Inzicht in... Vooruitkijken!

Wij denken proactief met je mee. Bekijken je situatie en geven advies op maat. Zo zorgen wij ervoor dat je toekomst goed geregeld is. 

Ons team: 

Jeroen van Laar

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-10949262

0115-563072

jeroen@saman-compiet.nl

Tom Compiet

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-55320987

0115-563072

tom@saman-compiet.nl

foto-Pieter-website volledig_edited.jpg

Pieter van Campen

Adviseur MKB, Agro en particuliere relaties

 06-18809053

0115-563072

pieter@saman-compiet.nl

Cindy Allonsius

Hypotheekadviseur

0115-563072

cindy@saman-compiet.nl

Jeanine Wieland

Commerciële binnendienst 

 

0115-563072

jeanine@saman-compiet.nl

Anja van Campenhout

Binnendienst polisbeheer,acceptatie en schade

0115-563072

anja@saman-compiet.nl

Evie Scheele

Telefoniste

Receptioniste

0115-563072

evie@saman-compiet.nl

Miranda de Feijter

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

miranda@saman-compiet.nl

Femke Moelker

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

femke@saman-compiet.nl

Danielle de Koeijer

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

danielle@saman-compiet.nl

Ilse Ferket

Administratief ondersteuner, Telefoniste

0115-563072

Team
 

Onze diensten voor particulieren

Onze diensten voor bedrijven