Saman & Compiet: Passie en Betrokkenheid

Saman & Compiet Financiële Diensten is graag jouw persoonlijke en onafhankelijke adviseur in Hypotheken, Verzekeringen en Pensioenen

 

Wij verzorgen al tientallen jaren alle financiële zaken voor particulieren en bedrijven. Met passie voor ons vak zijn we persoonlijk betrokken bij jou, je gezin en je bedrijf. Het leven zit vol met belangrijke keuzes. Hoe je woont, of je kinderen wilt, waar je werkt, waar je op vakantie gaat en hoe je zorgt voor je pensioen. Voor jezelf of voor je personeel. Het zijn allemaal keuzes die ook financiële gevolgen hebben.

Samen met jou zorgen we voor een vertrouwd gevoel. Zekerheid. Niet alleen voor vandaag, maar ook voor morgen. Wij noemen dat Inzicht….. in vooruit kijken!

Ons team: 

Jeroen van Laar

Jeroen van Laar

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-10949262

0115-563072

jeroen@saman-compiet.nl

Tom Compiet

Tom Compiet

Directeur, adviseur mkb en particuliere relaties

06-55320987

0115-563072

tom@saman-compiet.nl

foto-Pieter-website volledig_edited.jpg

Pieter van Campen

Adviseur MKB, Agro en particuliere relaties

 06-18809053

0115-563072

pieter@saman-compiet.nl

Cindy Allonsius

Cindy Allonsius

Hypotheekadviseur

0115-563072

cindy@saman-compiet.nl

Jeanine Wieland

Jeanine Wieland

Commercieel binnendienst 

0115-563072

jeanine@saman-compiet.nl

Anja van Campenhout

Anja van Campenhout

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

anja@saman-compiet.nl

Evie Scheele

Evie Scheele

Telefoniste

Receptioniste

0115-563072

evie@saman-compiet.nl

Miranda de Feijter

Miranda de Feijter

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

miranda@saman-compiet.nl

silhouet.png

Vacature administratief medewerker binnendienst

Komt hier jouw foto te staan?

Danielle de Koeijer

Danielle de Koeijer

Binnendienst polisbeheer, acceptatie en schade

0115-563072

danielle@saman-compiet.nl

Ilse Ferket

Ilse Ferket

Administratief ondersteuner, Telefoniste

0115-563072

Team